Tetovací studio Panter

Tetovací studio Panter bylo založeno v roce 2005 po mnohaletých zkušenostech ze zahraničních studií. Proto víme, že nejdůležitější je individuální přístup k zákazníkovi.

Zabýváme se především novým tetováním, ať již barevným či černobílým, tak i předělávkami starších tetování. Návrhy tetování rádi zhotovíme podle Vašich představ, nebo si u nás můžete vybrat z množství návrhů již hotových. Samozřejmostí je přinést si i návrhy vlastní. Rádi Vám s výběrem tetování pomůžeme a poradíme k Vaší maximální spokojenosti.
Ve studiu je stálá recepce, takže neváhejte a bez obav se na nás obraťte s jakýmkoli dotazem či přáním. Jsme tu od toho, abychom Vám na základě profesionálního, ale přesto přátelského přístupu pomohli.
Samozřejmostí je ve Studiu Panter 100% sterilita veškerých používaných materiálů, většina z nich je pouze na jedno použití. Všechny materiály jsou atestovány státním zdravotním ústavem k použití v EU a ČR. Studio je pod stálým dohledem hygienické stanice Prahy 4.
Novinky
12.3.-17.3.
Host
HOT INFO!!! V týdnu od 12.3. do 17.3. u nás bude hostovat Kat-Diablo Lamačová :) Je moc šikovná a nejradši má barvičky, ale samozřejmě se nebrání i jiným věcem. Tak objednávejte termíny na nové omalovánky...za chvilku zas místa nebudou ;-)
17.2.2018
ZAVŘENO
POZOR!!! O víkendu jedeme na konvenci do Německa :) proto bude v sobotu 17.2. zavřené studio :) Těšíme se na vás opět v pondělí...užijte si víkend :)
7.10.2017
ZAVŘENO
Ahoj všichni :) V sobotu 7.10.2017 bude studio zavřené. Těšíme se na vás opět v pondělí. Přejeme hezký víkend :)